Thursday, 21 June 2018

יוגה כוח מאחד חזק בעולם שסוע-סכסוך: מודי

שירות החדשות של טריבון
ראש הממשלה, נארנדרה מודי, ערך היום (ה ') יוגה עם יותר מ -50 אלף חובבי קמפוס במכון לחקלאות יער, באומרו כי המשמעת ההודית העתיקה התפתחה ככוח המאחד החזקים ביותר בעולם סוער.
בהתייחסו לכינוס הגדול על רקע המבנה האיקוני הבריטי של עידן ה- FRI, מודי אמר כי היוגה הראתה לעולם את הדרך מ"מחלה ל"בריאות "והעשרת חיים ברחבי העולם.
הוא אמר למעשה יוגה הפכה לתנועה המונית הגדולה ביותר ברחבי העולם בחיפוש אחר בריאות טובה ורווחה, אשר חיוני ליצירתו של עולם שליו.
 "Dehradun לדבלין, שנחאי לשיקגו, ג 'קרטה ליוהנסבורג, הרי הימלאיה או מדבריות שיזוף, יוגה מעשיר מיליוני חיים בכל רחבי העולם.
"היוגה מטפחת אימה בחברות שיכולות להוות את הבסיס לאיחוד הלאומי", אמר ראש הממשלה.
הוא אמר כי ההצעה ליום היוגה באו"ם התקבלה בזמן שיא כאשר רוב המדינות תומכות בה.
היום באו אנשים מכל העולם לראות ביוגה משהו שהיה שייך להם, אמר מודי.
הוא גם ביקש מאנשים ללמוד לכבד את המורשת שלהם ואת המורשת אם הם רוצים שאר העולם לכבד אותם.
"אם אנחנו לא לוקחים גאווה מורשת שלנו מורשת אף אחד אחר לא. אנחנו לא צריכים להסס לכבד את אבני החן של המורשת שלנו. "
הוא אמר שהדרך לנהל חיים שלווים, יצירתיים ותכנים היא יוגה.
"ביוגה, יש לנו את הפתרון המושלם לבעיות שאנחנו מתמודדים, כיחידים או בחברה שלנו", אמר ראש הממשלה.
"במקום לחלק, יוגה מתאחדת. במקום איבה נוספת, היוגה מתבוללת. במקום להגדיל את הסבל, יוגה מרפא, "הוא אמר.
מודי אמר כי היוגה הציגה קרן תקווה לעתיד העולם. "היוגה יפה כי היא עתיקה אך מודרנית, היא מתמדת אך מתפתחת", אמר.
"מורשתו של הודו אשר יוגה היא חלק משמעותי הוא ייחודי ועשיר. אנחנו חייבים להתגאות בזה ", אמר ראש הממשלה, והוסיף כי יש לו את הכוח לקדם את האלימות האוניברסלית כפי שהיא מאוחדת והטמיע במקום לחלוק.
"מטוקיו לטורונטו, משטוקהולם לסאו-פאולו, היוגה הפכה להיות השפעה חיובית בחייהם של מיליונים", אמר מודי.
הוא ביקש מאנשים לאמץ יוגה לא רק למען חיים בריאים אך מאושרים ושלווים.
הפופולריות ההולכת וגדלה של יוגה ברחבי העולם הביאה הודו קרוב יותר לעולם ואת המיקום הזה הולך להתחזק בזמנים לבוא, הוא אמר.
ראש הממשלה הגיע לכאן ביום רביעי בערב כדי להשתתף באירוע המרכזי ביום היוגה הבינלאומי.
בוצעו הסדרי ביטחון משוכללים וכמעט 3,000 אנשי ביטחון נפרסו באזור.
מודי הגיע ל- FRI בסביבות השעה 06:30 לפנות בוקר, ופנה אל האנשים לפני ביצוע האסאנות איתם.
ראש הממשלה השתתף מוקדם יותר בחגיגות יוגה ב Rajpath בניו דלהי בשנת 2015, הקפיטול קומפלקס Chandigarh בשנת 2016, ואת Rambedai Ambedkar סבהה Sethal ב Lucknow בשנת 2017.
ביום רביעי, כאשר ברכה חובבי יוגה ברחבי העולם, אמר ראש הממשלה כי התרגיל הזה הוא אחד המתנות היקרים ביותר שניתנו על ידי חכמי הודו העתיקה לבני האדם.
"יוגה היא לא רק סדרה של תרגילים ששומר על הגוף להתאים. זהו דרכון לביטחון בריאות, מפתח כושר ואיכות חיים. גם יוגה אינה רק מה שאתם מתרגלים בבוקר. לעשות את הפעילות היומיומית שלך עם חריצות ומודעות מלאה היא סוג של יוגה גם כן ", הצהרה מודי אמר. עם PTI

מואשם בגניבה, נער דלית קשור לעץ, נתון לזעזועיםארצ 'ווטס

שירות החדשות של טריבון

מוקצאר, 20 ביוני

נער בן דלית בן ה -17 מכפר ת'נדוואלה היה קשור לכאורה לעץ, חשוף למחצה, התנגש וזעזוע על ידי כמה חקלאים בגלל חשד שגנב שני בקבוקי משקה קל, סיר לחץ ו"גיי "משדותיהם בליל שבת.
בני משפחתו אמרו שהנער נקלע לביקורת נפשית, והוא נשמר באופן בלתי חוקי במשמורת של המשטרה במשך שלושה ימים.
הווידאו של האירוע, אשר הלך ויראלי על מדיה חברתית, מראה כמה צעירים (פרצופים לא נראים בבירור) מכה את הילד קשור לעץ ולבקש ממנו שם השותפים שלו.
באלדב סינג, אביו של הקורבן, אמר: "בני לקח כמה כבשים לרעות. כאשר אחד מהם נעדר, הוא חיפש אותו. כמה חקלאים קשרו אותו לעץ, הסיר את מכנסיו וחבט בו לפני שהזעיק אותו. מאוחר יותר הם אפילו נתנו אותו למשטרה, שם הוא הוחזק במעצר בלתי חוקי ".
הוא אמר שהוא קיבל את הווידאו של האירוע ביום שלישי. "הבן שלי לא יציב מבחינה נפשית. אנו, יחד עם מספר רב של אנשים בקהילה שלנו, ביקשו מהנאשמים לשחרר את בנו, אך לשווא. בזמן שהיינו בדרכנו לתחנת המשטרה, השוטרים שחררו את בני מחלון על הצד האחורי של הבניין. הנוכחים שם סיפרו לנו כי צעיר, שהציג את עצמו כתושב הכפר שלנו, הוציא אותו בכוח במכוניתו וטען שהבעיה נפתרה באדיבות ", אמר באלדב. מאוחר יותר הוא הורד לביתו והועבר לבית חולים לבדיקה רפואית.
בלדב טען כי בנו היה ממוקד, משום שהיה שייך לכתות נמוכות יותר. "הוא לא עשה טעות ולא גנב שום דבר. המשטרה החזיקה אותו במעצר בלתי חוקי במשך שלושה ימים. אנחנו רוצים פעולה קפדנית נגד כל המעורבים ", אמר Baldev.
בשעות אחר הצהריים, בני משפחתו של הבמאית הפגינו מחאה מחוץ לתחנת המשטרה סדר מוקצאר וחסמו את התנועה. הם התפזרו לאחר ששו דייווינדר קומאר הבטיח להם לפעול נגד הנאשמים. "מקרה תחת סעיפים 365, 342, 148 ו -149 של ה- IPC נרשם כנגד שישה אנשים, אך איש לא נעצר", אמר.

Sunday, 16 July 2017

העתיד של מחשוב תנועה קפיצה משתקף

                            

מגע משפיע על האופן שבו אנו מקיימים אינטראקציה עם מחשבים, ובקרות בקרה יכולות ליצור מחשבים דומים עם קבצים מדעיים ארוכי טווח כאלה, עד שהמשחקים המקוונים החדשים ביותר כמו Xbox Kinect נרשמים

עכשיו את דלת מגע יש לסגור את חיבור המחשב מעבר הספציפיות של העכבר המקלדת בפעם הראשונה בתוך 30 שנים, ועכשיו אנחנו במצב שבו אנו יכולים להבחין בינינו לבין המחשב שלנו? אנחנו יכולים ללמד אותם ללא קשר ישיר, אבל עכשיו אתה יכול ללכת למחלקת התראה קולית חדשה? Leap Motion הוא השחקן הראשי הראשון להתמודד עם שלמות הצלב על נאמנות. המהירות של הידיים במהירות מדהימה ודיוק על שטח שתי שורות. השאלה הראשונה היא לשאול מישהו, 'מה אני יכול לעשות?' התשובה הקצרה, היום, קצרה מדי מחר? כן, אני מאמין בעצמי שכל מה שיש לנו הוא גבול למחשבה, לא לטכנולוגיה, זה בדרך כלל מוטיבציה לדברים חדשים

המכשיר עצמו היה לוקח את ערכת הפיתוח שלי לפני כמה שבועות, בשל קהל גדול לאסוף את צוות פיתוח Guardian, רק גאדג 'טים קטנים באמת לייצר את רמת הבידור עם אותם אנשים שרוצים לראות אם הם חיים.

אשר הוא הבא?


זה זמן רב, זוהי ההתחלה של פקדי המחשוב, בקפיצות קטנות, זה מוכיח כי זו הפעם הראשונה בתעשיית הבידור, ועל קצה השוק, לעומת מכשירים אחרים, מתחת לעלות של 77 £, זה היה נשלח בבריטניה האם. אני רוצה לראות אותך טוב ולהסתכל בשוק הקהילתי המשותף; קפיצה זו יכולה לבוא כאשר יצרן מחשב גדול בונה ישירות על המחשב הנייד שלו ואת שולחן העבודה
                                         

צפו בתערוכת האויר הראשונה הבלתי מאוישת של אמזון בארצות הברית.לפני שלוש שנים, כאשר אמזון הודיעה כי היא תשיק שירות מסירות מזל"ט בתוך מספר שנים, התגובה היתה במידה רבה בגידה ולגלוג. אין ספק כי מערכת המסירה הזו יש מכשולים גדולים, אבל אמזון הוכיח את זה כאילו זה לא, כי הם עושים את זה שירות המציאות.


בשנה שעברה, בריטניה הפכה לאתר הפיילוט הראשון לבדיקת הטכנולוגיה עבור הכללים הקלה ביותר עבור מזל"ט מסחרי ועכשיו היה נשיא האוויר הראשון בארצות הברית.


במהלך ועידת מרץ 2017 בשבוע שעבר, האמירויות נתנו קופסה מלאה קרם הגנה בפארק שבו נאספו הנוכחים. ניתן לראות את ההפצה שלהלן.
Premier Air Service מתכננת להפיץ את החבילות של 5 פאונד או פחות בתוך 30 דקות של שמירה על אותם לקוחות. הכטב"ם יטוס בתוך 400 רגל ולוח ירגיש ומאפשר להם לתמרן סביב מכשולים מול ביתם או עסקיהם כדי להימנע מטכנולוגיה. תוכל לטוס 10 קילומטרים ממרכז ההפצה.


יש עדיין חוקים נוקשים למזל"טים מסחריים בארצות הברית, שאמזון בוודאי פיתחה לפני הסרתם לחלוטין מהשירות הזה, אבל המדע הוקם וחברת הטכנולוגיה הכינה. האם Air Head Head Services ישמש כשיש כניסה?


אמזון הוענק שני פטנטים, אשר מזוהים על ידי המאוורר עם כנפיים רובוט מתכווננת ורגליים שעובדות כמו הנחיתה הנחיתה כדי לסייע במגע מטוס ללא הפסקה עם משטחים לא מאויישים.


הרעיון האחרון מתאר את המסחר האלקטרוני ענקים כגון "מורחבת ציוד הנחיתה מתכווננת" אשר ניתן להרחיב או התכווץ. אמזון אומר, "אלמנטים של קביעת מרחק" יוכלו לשפוט את טווח של מזל"ט מהקרקע. החיישן על זרוע הנחיתה יהיה מסוגל לזהות ולהתאים את המגע עם הקרקע, כך מזל"טים הם אופקיים ולא מוטה.


טכניקה זו יכולה להיות חובה אם כלי טיס בלתי מאוישים לספק עדין החבילה על שטחים קשים.


לדוגמה, כאשר נחת מטוס ללא טייס (מל"ט), ניתן לקבוע את שיפוע פני השטח ואת הרחבות ההנחיה מותאמות על המדרון כך שהגוף של המל"ט הוא כמעט אופקי כאשר הארכת ההנעה של מטוס המל"ט להיות נתמך על ידי, הפיקדון עם משרד הפטנטים וסימני המסחר בארה"ב.


נחיתה יכול להיות גם "דבק גבוהה" אשר יכול לדפוק על פני השטח עקביות יותר. או שזה יכול להיות גם מגנטים על פני מתכת או על "כוס יניקה ואקום" על הרצפה.


אמזון יכול להיות מטוס ללא טייס של חומר אור כגון גרפיט, אלומיניום או סיבי פחמן. תהיה אפשרות לסובב את החלק העליון של מזל"ט, כך מטוס הטיסה יהיה מותר לנוע כמו שצריך בסביבה, כמו אוויר.


"המל"ט יכול להיות מנותב במיוחד, בעוד תמיכה צימוד יכול להיות ירד כדי לסובב כך הגוף של מטוס ללא טייס מסתובבת בעוד ציוד הרכבה נשאר קבוע", אמר אמזון הפטנטים.


בפטנט אחר, אמזון פיתחה רעיונות לאוהדי רובוט שיכולים לעזור להילחם במטוסים בעלי עמידות נמוכה למל"טים באוויר. עיצוב הפטנט הוא מתכוונן על המאוורר, שהוא מאוד מוטס. מטוסים ללא טייס יעזור להילחם גרור עקב לחץ באוויר כי הוא זבוב


הם יהיו מתכווננים להגיב לתנאים סביבתיים.


אמזון אמרה, "ניתן לאתחל מחדש את המעריצים במהלך תפעול המטוס, או בזמן מוגדר מראש, תוך חישה של מאפיין הפעלה אחד או יותר או תנאים סביבתיים, לפי הצורך או לפי הצורך".


הפטנט התחיל ביום שלישי, כאשר הם נכתבו לראשונה בשנת 2015. אתר הטכנולוגיה Jackwire דיווח על פטנט ביום שלישי. אמזון הוא מגן אגרסיבי של פטנטים וזה לא אומר שהרעיון יביט באור היום.


עם זאת, הוא הדגיש כי החברה שוקלת את המסירה של מזל"ט, אשר נחקר בבריטניה ולאחרונה אמזון פטנט תעופה רתומות עתודות ענק, אשר תהיה פלטפורמה ראשונית עבור UV יעבוד, בעוד השני מציג את הרעיון של הרכב

השמש Freakin 'תיק: פיניקס Renozy הוא מטען סולארי מקיף הסוללה

עם 20 וואט פאנלים סולאריים, 16 אה סוללת ליתיום יון מהפך על הלוח עם יציאות טעינה רבים, זה גנרטור סולארי קומפקטי הוא עוזר גדול מחוץ לרשת.


בחודש שעבר, כתבתי על Renoji השמש שקיות יצרן, פיניקס כי היא מתחרה טוב בינוני וגדול בשוק המטען הסולארי הנייד, אבל כמו הרבה דברים שאנחנו מכסים על המטען, בעצם יודע קשה להבטיח כי המוצרים נמצאים למטה, לשמור את הידיים על אחד ולבדוק את זה בכוחות עצמו. כמזל, אני לאחרונה צריך לבלות כמה שבועות עם יחידת קונסולת פיניקס, וכאשר זה לא הפתרון הסולארי המושלם, בוודאי יש מגוון גדול של תכונות נהדרות הזמינים עבור ציוד מחנאות שלך חוץ מזה, זה יכול לעשות נהדר, ערכת הכנה חירום, או אפילו רק telgatting או טיול בסביבה


לפני שהגיע פיניקס מ מטורף וברגים, הנה וידאו פרומו כי הוא ארוך על סגנון ופחות על פרטים:
פיניקס Renozy, אשר קרוב לגודל התיק (16.24 x 11.95 x 3.94 אינץ '), שוקל פחות מ -13 ק"ג, וכן זוג פאנלים סולאריים 10W נפתחו גם עבור טעינה מן השמש. כאשר לא משתמשים בטעינה סולארית, שתי אטמים חזקים סגורים, והידית הגדולה לוקחת אותו במידה מסוימת של קלות, אם כי גודלו ומשקלו לא בהכרח חוזרים. מתג הפעלה על החלק העליון (ידית הצד) מפעיל את הפניקס, ולחצנים שונים השולטים ב - AC או DC יגיעו ליציאות בצד היחידה. בחלק העליון של הממסר קטן ממסר מציין את העוצמה של השמש על פאנל סולארי יחד עם רמת הטעינה (מאפשר למשתמשים להעביר אותו לטעינה אופטימלית)


בצד ימין של פיניקס, כמה יציאות טעינה ניתן להציב מאחורי צלחת המכסה עם ארבע יציאות USB (5V 2.4A), שתי יציאת 12V (3A), 12V 12.5 שקע סיגריה, 150 וואט ייצור רציף מרבי. יש יציאות קלט בצד שמאל, אשר משמש לגבות פיניקס 14.8 V16 AAH בנק סוללות ליתיום יון פנימי, שבו תקעים AC (לשימוש עם כבל כלול), שקע סיגריה לרכב עבור טעינה 12V שתי יציאות של קלט פאנל סולארי עבור קלט, תוספת, כמו גם 3W אור בצד שמאל משמשים, אשר ניתן להשתמש במלוא הכוח, המותניים עבור דרישות אור נמוך, או ניתן לבצע במצב מהבהב חירום. סוללה, אשר ניתן לשנות בסוף החיים שלך (מתחת לצלחת מתחת ליחידה), ליתיום יון NMC (ניקל, מנגן קובלט) תאיםפיניקס בנויה במצב חום חזק, שנראה מחוספס מספיק כדי לקחת את הזעזועים הנפוצים ביותר ואת הזעזועים, וכאשר הניח שטוח, יש קבוצה של ארבע רגלי גומי מתחת, היחידה אינה עמיד למים, אבל דלתות האביב טעון להגן על שני חלקי הכניסה קלט פלט, אשר צריך לשמור על אבק, לכלוך, לכלוך במהלך ההובלה, ואת הפניקס יש רגליים רחב כאשר לא לשמור על מיקום תיק" אנכי יציב וישר.הוא אמר כי מודול השמש לוקח בערך 15 שעות כדי לטעון את הסוללה, אשר חשבתי היה מתאים לי, כי הסוללה פיניקס שימש עד כמה חיובים נגבו, עד דמי שלה היו משוכפלים, וזה לקח יומיים באור השמש. הושלם אחד הקופה על היחידה הוא כי פאנלים סולאריים נוספים ניתן לחבר אליהם (עד 100W עבור סך 120W), אשר יגדיל באופן דרמטי את הטעינה, החיוב כולו יילקח רק כמה שעות.


ליחידה יש ​​גל סינוס טהור הפוכה, כך שהוא צריך לשחק הכי טוב, אם לא כל, מכשירים קטנים. הייתי מסוגל לחייב את המחשב הנייד כמה פעמים עם זה, ולא היתה שום בעיה בו. עם זאת, זה עדיין פלא שאני צריך לחבר את יציאת AC בכבל הנייד (אשר דורש AC להחלפה ב DC, מחשב נייד נדרש), וזה בעצם זרם הסוללה DC משנה את הזרם זה נראה מטופש כי עבור המרה MS, ההמרה המרה של AC המיוצר על ידי השמש צריך להיות הרים, ואז כבל ה- SS הנייד שלי מומר DS כדי לחייב את הסוללה הנייד. אולי יום אחד נוכל לראות ישיר DS-to-DS טעינה סולארית אפשרויות עבור מחשבים ניידים גדולים ואלקטרוניקה.


בסך הכל, אני באמת אהבתי את פיניקס Rinuji, אבל היו כמה דברים קטנים שהיו לי בעיות עם.אני צריך לצאת הראשון יציאות USB, ויש לי כמה סוללה קטנה הבנקים עם כבל USB הנכון ישר מן אקורד), אשר רק תקע לתוך עוף החול אם יציאת USB השכנה ריקה. השני הוא צפצוף כאשר אני דוחף את המפתחות SS או DDS, ואני לא חושב האות אודיו נחוץ, כי התצוגה מראה מי נבחר (זה יכול להתעכב תוך שימוש במחנה או בלילה) . אני לא יכול לראות שום דרך לעצור את התכונה הזאת, אני יכול גם לראות איך לכבות את התצוגה כאשר אני נכנס לשימוש, אי נוחות קטנה, וכמה יכול להיות קבוע על המסך כדי "לתקן" את השלישי

מדענים הרובוטים מעקב תירס סייעו לחקור את ההשפעות של שינויי האקלים על גידולי מזון.


אחת ההשפעות העיקריות של שינויי האקלים בשנים הקרובות תהיה כיצד וכיצד המזון שלנו יגדל. עם הגידול בטמפרטורה ובבצורת באזורים רבים, בהם מזונות שונים שלנו הם טובים יותר, כמה יבולים עשויים לגדול בכל מקום.


מדעני המחשבים מסתכלים על מודל זה כדי לראות אילו גידולים יגדלו טוב יותר בתחום זה, אך חשוב גם לדעת איזה סוג של יבול יהיה עמיד יותר להשפעות שינויי האקלים, כך שיוכלו לגדול בסביבות קשות יותר.


מטרת החוקרים של אוניברסיטת מיזורי היא לסייע לצוות לבנות מערכת רובוטית המנטרת כיצד סוגים שונים של תירס מושפעים מבצורת ומחום.הנתונים שנאספו יעזרו למדענים לזהות את הנקודה שבה המין חם טוב יותר בתנאים יבשים יותר, כך החקלאים להקדיש יותר תשומת לב לשתול אותם מינים בעתיד.


ראש מעבדת החזון "דאוסה" ו"אינטליגנט רובוטיקה" (איורים), פרופסור להנדסת חשמל ומדעי המחשב, עבד קודם לכן עם עמיתיו במחלקה לחקלאות באוניברסיטה כדי להכין תמונות תלת-ממדיות של גידול צמחים של צמחים. יכול. במבחנה, אבל עכשיו Duza וצוותו יצרו מערכת שיוצרת את התמונות האלה בשדה.


המערכת האוטומטית כוללת מגדל חיישן נייד המנטרת את האזור ברדיוס 60 מטר של המגדל, ובוחנת סימנים של לחץ סביבתי. אם המגדל מודד את אות המתח, הרובוט נפרס בשטח כדי לבצע מדידות של צמחים שונים ולראות כיצד הם מושפעים מלחץ חום ומחסור במים, צמח ושורש המערכת ליצור מודלים 3D של


"המדידות שנלקחו מן המגדל להזהיר אותנו תחת לחץ כלשהו כגון חום או יבש כל מפעל" אמר Dasasa. "המגדל מתייחס לרובוט הנייד, שאנו מכנים אותו פסאודו, לעבור לאזור מסוים של האזור ולאסוף נתונים על צמחים בודדים, ובפנובוט הטמפרטורה, הלחות והחיישן והרובוט שלושה עוצמת האור על שלושה גבהים שונים על צמחי תירס מוגדר, זה נקרא פנוטיפ של הצמח, שהוא פיתוח, פיתוח, תשואה וחפצים כגון תיאורטיקנים הגוף לא הוסיף כמו צמחים מעריכים את העמידות עמידות לעקה סביבתית. "


ייתכן שיש כמה מגדלים כדי לפקח על שלו בשלמות בשדה היבול. מגדלי יכול לפקח על בריאותם של צמחים יום ולילה, לפני הנתונים לרשות החוקרים אינו זמין.


כלים אלה יכולים לסייע למדענים בחיפוש אחר יבולים, אשר יבטיחו ביטחון מזון בעולם מאשר שינוי האקלים

מכונית Street View הופכת לגלאי דליפת גז


בארצות הברית, מערכות צינור שמובילות גז טבעי סביב ערים מרכזיות רבות התפתחו לפני מאה שנה, ורבות מהן נהרסות כעת וסובלות מדליפות. בשנים האחרונות, המחקר הראה דליפות גז נרחב סביב כמה מהערים הגדולות במדינה.


הדלפות אלו הן הסיכונים הסביבתיים והסביבתיים העיקריים. מתאן הוא גז חזק של 80 פעמים יותר גזי חממה מאשר פחמן דו חמצני, ואת הצטברות של גז אלה דליפות יוצר סיכון של פיצוץ. מלבד זאת, התפשטות מתמשכת של ערים גדולות מוביל אנרגיה מופרזת וכסף הולך לאיבוד.


הקרן להגנת הסביבה מימנה את שיקום צי כלי הרכב של Google Street View עם זיהוי של טכנולוגיית דליפת גז. בשנת 2013, כלי רכב אלה החלו ללכת ברחובות הערים הגדולות, לא לזהות דליפות, אלא גם למדוד את עוצמתם.


חוקרים מאוניברסיטת קולורדו הצטיידו במכוניות עם חיישנים מבוססי לייזר, הקולטים את האוויר ממקום אחד בפגוש מול המכונית ומשאבים אותו בצינור בתא המטען. אוויר לייזר מגלה אור אינפרא אדום על המדגם. כמו מתאן סופג אור אינפרא אדום, אז המערכת יכולה למדוד כמה צינור אור יכול להימנע על ידי מדידת כמות מתאן נוכח במדגם.


מאז המערכת עוקבת כל הזמן את האוויר, המחשב המשולב מנתח את התוצאות ומשתמש GPS כדי לקבוע כל מדידה לעשות 2000 נקודות נתונים לדקה. כדי להבטיח זאת, כל רצועה נדחפת כמה פעמים שהקוראות אינן מגיעות מכל מקור אחר, כגון ליד האוטובוס המופעל באמצעות גז.


בבוסטון, שבה חצי צינור היה למעלה מ -50 שנה, היו אסדות המתאן במרחק קילומטר מהצינור במכוניות, ואילו בשיקגו היתה דליפה בשלושה קילומטרים. באינדיאנפוליס בשנות השמונים, בשל הדליפה של התפוצצות הגז הלך במידה רבה להחלפת צינורות, היה רק ​​דליפה אחת במרחק של 200 מייל על הצינור.


למה ערים נוספות לא מחליפות צינורות? שדרוגים יקרים, 1.5 מיליון דולר ו -2 מיליון דולר ניתן להוציא במקום קילומטר אחד מן הצינור. מתקנים בדרך כלל להחליף את הצינורות שבהם יש דליפות הגדולות כאשר עוזבים את הדליפה לבד.


היוצא מן הכלל הוא בניו ג'רזי, שם המפעל הגדול ביותר של המדינה לוקח על פרויקט החלפת הצינור הראשי, הגנרל אלקטריק וגז שירות (SIG) עבד עם הקרן להגנת הסביבה ו- Google להתקין צינורות על מאות קילומטרים באזורים עירוניים. ומצא כי הניחוש שלו היה על המסלול. מתקן זה עכשיו יש תוכנית מפורטת להחליף 510 קילומטרים של צינורות על ידי 2018, הפחתת פליטות מתאן על ידי 83%

נמל חוסך כוח כאשר הולך על סוללה ניידת מטען סולארי מחוץ לרשת הרפתקאותתחנת כוח סולארית ניידת זו מספקת סוללת ליתיום יון בעלת קיבולת גבוהה, עם כל הפעמונים והשריקות.


השוק הסולארי הנייד וגיבוי הסוללה מתחממים, עם יצרנים חדשים המבטיחים יכולת קלה יותר, גבוהה ומודלים מעשיים יותר, כמעט מדי יום, עם הצעות למלחמה, מהטלפון למקרר, עד למקרר. יכול לעשות כל דבר. הערך החדש של ההפעלה של eKovlö Technology מציג את תחנת הכוח הניידת של תחנת הכוח, אשר יכולה לחייב בו-זמנית עד 11 מכשירים, וכן לחבר שני מכשירי SS עם המהפך על הלוח.


שוב נקרא שם הגנרטור הסולרי, אבל במציאות סוללה בעלת קיבולת גבוהה יכולה להיות טעונה בלוח סולארי (אך לא חובה). יחד עם הלוח אופציונלי 50W לקפל, כ 10-15 שעות נאמר הספינה במלואה באור השמש, ולאחר מכן סוללת ליתיום יון הוא דורג ב 116,000 mAh / 412Wh, או כ 30 טלפונים חכמים האם מספיק, או אפילו עד 9 מחשבים ניידים, או אפילו מיני מקרר במשך 10 שעות כדי לפעול. הנהר שוקל רק 11 פאונד, אשר מרשים לחשוב כי אותה יחידה של אחת החברות הגדולות ניידים ניידים ניידים, אפס יעד, שוקל 17 פאונד, שהיא יחידה גדולה.


ניתן להפעיל את היחידה עבור שקעי AC (6 שעות) או 12 וולט (9 שעות) וקיבולת המוצא המקסימלית שלה היא 500 וואט (S + D), אשר ניתן לחבר ליציאת USB 6 (USB, USB ו- USB) האם. -C), 2 12 הנמל DC, יציאת 12V, שתי יציאות AC סטנדרטיות, אשר מוזנים על ידי מהפך 300W. החברה טוענת כי טמפרטורת ההפעלה של הנהר היא 4 עד 140 מעלות פרנהייט, וזה די נדיב טווח, היחידה יש ​​מאוורר בקרת טמפרטורה כדי למנוע חום, כמו גם הגנה אלקטרונית של סופות, במקרה אבטחה IP 63 מוסמך חומרים, הוכחה הוכחה, אבק הוכחה).


כדי לספק את הסחף של השמש, החברה מחוברת 50W פאנל סולארי מתקפל, אשר מפרט הם נדירים מאוד, 50W בדירוג, העובדה היא כי יש יציאת DS ו שתי יציאות USB, והוא סגור וסגור. לוח 50W נראה קצת קטן מדי עבור הנהר, במקום בשימוש בכמויות גדולות, הסוללה צריך להיות משך למטה כל יום, כי החברה אומרת כי עבור השמש מלא כ 10-15 שעות של שמש ישירה נראה כמו אור. זה לא מוזכר במפורש על ידי הטכנולוגיה iQoflo, אבל אני מדמיין לוחות רבים ניתן לאחד, או צלחת גדולה ניתן להשתמש, כך זמן הטעינה השמש יכול להיות מופחת.
מן המידע הזמין על הנהר, הוא מתחרה רציני באמצע הגודל של הרשת השמש ואת שוק הסוללה, אשר גדל במהירות. יש דרישה ספציפית עבור פתרון כוח נייד, שהוא מסוגל יותר מאשר טעינה טלפונים חכמים, עדיין קטן מאוד נייד, עם הכוח להציע כוח AC ואפשרויות רבות עבור פלט DC עבור כל המכשירים ואת הכלים שאנו לוקחים יחד, בנוסף, הם יכולים לקבל "גנרטור" שהוא שקט ונקי, באמצעות אנרגיה מתחדשת, עבור אורות, מוסיקה, מצלמות וכו ' הייצור של לי, יכול לשמש לאירועים גדולים והתועלת שלה בכנסים, או המוכנות לחירום. איכות הייצור או היעילות המוצגת היא מהירה מאוד לדעת, אבל היחידות לבוא עם אחריות במשך 18 חודשים הסוללה הוערכה כמו בחיים של 500 מחזורים הטעינה.


כדי להתחיל את הנהר, החברה פנתה לאינדיגוגו, שם מסעות פרסום מוצלחים של מימון קולקטיבי כבר היו נרחבים, עד כה, עם יותר מ -370 אלף דולר (כיום על היעד המקורי של 30 אלף דולר), נותרו כ -3 שבועות להפעלת . תומכי הקמפיין עם ההבטחה של 700 $ יכול לקבל התחייבות 459 $, או שניהם עם הפוך ו 50W פאנלים סולאריים. המוצר הסופי עשוי להימסר בחודש יולי 2017.


התמיכה בפרויקט המימון הקבוצתי יכולה להיות מסוכנת, שכן אין ערובה לכך שהחברה תעמוד לרשותה במועד או בכלל, או שקבוצת המוצרים המפוצלת תעמוד במפרטים הבסיסיים בדף המימון. להיות מודעים לקונה, לפני שתתמוך כל מסע מימון קבוצתית, לעשות בדיקת נאותות שלך על המוצר והחברה

שבב משפר את חיי הסוללה של האלקטרוניקה
אם חיי הסוללה של הטלפון שלך הם קללה ממך, אז זה בשבילך כי מהנדסים של אוניברסיטת טקסס של סן אנטוניו (UTSA), בראשות פרופ 'רואן גואו של הנדסת חשמל והנדסת מחשבים, פיתחה שבב כי הוא כמעט כל מכשיר ניתן להרחיב את הסוללה


השבב הוא רק בגודל של pinhead, אבל היכולת שלו הוא גדול שבב אלקטרוניקה נמוכה כוח כגון טלפונים חכמים יכול לעבוד בצורה יעילה יותר, ומקטין את מספר צמצום צריכת החשמל במהלך תקע שלך פעמים בחיינו. יכול לעשות


החוקר שוסה בן זד מאוניברסיטת אושה אמר, "שבב זה יכול לשמש עם כל דבר פועל על כל סוללה" "הוא מפעיל את הכוח, כך המכשיר יכול להימשך יותר."


כאשר אנשים רוצים להאריך את חיי הסוללה של הטלפון שלהם, זה בדרך כלל אומר להמיר אותו למצב צריכת חשמל נמוכה, כך פונקציות טלפון רבות להפסיק לשמור על הטעינה הסוללה. עם שבב, את אותו כוח sps מצב ניתן להשיג, בעוד הטלפון פועל במלואו פונקציונליות


החוקרים אומרים כי השבב שיפר את יעילות האנרגיה של האלקטרוניקה כך סוללות קטנות ניתן להשתמש בכל התחומים.


חיי הסוללה יכולים להפוך שבב מתאים לקידום זה גדול במיוחד עבור יישומים רפואיים. תארו לעצמכם קוצבי לב, קוצבי לב וחיישנים רפואיים פוטנציאליים שיכולים לעבוד ללא הגבלת זמן, כאשר הם הולכים קצר, לחסל את הסיכון של מנתחים אגרסיביים רבים להחליף את הסוללות.


אותן הטבות ניתן לראות בחיישן, המנטר את השלמות המבנית של זיהום אוויר, אש וגשרים ומבנים. כושר מעקב כמו גאדג 'טים קטנים לעתים נדירות לטעוןצוות המחקר קיבל רק מענק אחד מהקרן הלאומית למדע במטרה לחקור את שיווק השבב. עכשיו המהנדסים צריכים לקבל החלטה קשה על ידי בחירת תעשיית אשר הראשון מתמקד.

וילונות ליצור חשמל סולארי בעוד החלונות הם מוצלים


אלה תמסורת חכם תמסורת השמש לעקוב אחר זווית השמש בשמים לאורך כל היום, לייצר חשמל נקי לביתם או למשרד.


עבור אלה שאינם רוצים להתקין השמש על פני השטח שלהם, או רק רוצה לעשות קצת כוח עם אנרגיה סולארית, המוצר הבא יכול להיות פתרון פשוט D. השמש תריסים של השמש gab, מ startup אוקראינית, נחשבים אחד מאותם רעיונות כי הם ברורים מאוד לאחר ששמעו עליך, כי 'ו' חלון וילונות יכול לספק הרבה אנרגיה על ידי הפחתת עומס הקירור. החדרים, התאים ומנגנוני המעקב שלהם הם אחד משני המזל.


Solargrass בחלונות העיוורים סולארית חכמים או ניתן להגדיר את וידני או לקחת אוטומטיות כולל רכיב בטיחות כדי להפחית, בעוד מערכת מעקב אוטומטית כדי להתאים את הזווית של המסך כדי לעקוב אחר המיקום של השמש במהלך היום האם. וילונות נעשים עם תאים סולריים Sunbur, אשר דיווחו על תוחלת החיים של 25 שנים, והם יכולים לשמש ישירות כדי לייצר חשמל או מאוחסן במערכת סוללה הביתה לשימוש לאחר החושך. לדברי החברה, מטר מרובע אחד לכל W יום Solargab 100 יכול לייצר חשמל כאשר רכובים בתוך שעה הרכובה מחוץ לחלון או 50 שעות, "MacBook" מספיק עבור 30 LED או שלושה LED."אין הזדמנות להשתמש באנרגיה סולארית עבור מיליארדי תושבי העיר בגלל שהם גרים בדירות ללא גישה להתקין פאנלים סולאריים על הגג, רוב החלונות, שניתן להשתמש בהם כדי לחסוך בחשמל ואנרגיה. Solargabs לספק להם הזדמנות זו, לא משנה אם אתה גר בבית או שטוח, ואז SolarGab פותח את החלונות שלך. ביטחון) לאנרגיה ירוקה "-. Solargas


תריסי אלומיניום גם יכולים לשמש בצל פרטיות, כאשר רכוב מחוץ, אנו גם מספקים הגנת חלון במהלך סופות, ועבודה בין "40 מעלות צלזיוס עד 176 מעלות צלזיוס." ובגלל כל זה נראה "חכם", כך Sollgb יכול להיות נשלט על ידי יישום לתזמן באופן אוטומטי (או יכול להיות מוגדר להפעלה ידנית) וחכמים אחרים כמו הבית של Google, אקו אמזון ותרדמה חום יכול להיות משולב עם מכשירי חשמל לבית.לדברי החברה, מרשם SolarGapped נועדו "להתאים מגוון רחב של חלונות" והוא יכול להיות מותאם אישית כמו גם גודל. רוחב אופקי אלו של עד 8ft (2.5 מטרים) ב Andhaon, בגודל 24 אינץ (60 ס"מ) של רוחב מינימלי, 13 מטרים לכל היותר (4 מ ') גובה 3 ס"מ עמוק (8 ס"מ) ולשקול עד 10 רגל מעוקב 20 ק"ג .


עוגות עיוור השמש הם השיקה על סטרטר באמצעות קמפיין מימון קולקטיבי, שבו תקבל 300 דולר עבור רמה קטנה של המוצר (32 "36" 36 או 36 "36"), אשר הוא $ 783 קמעונאית הערך נחשב גודל גדול, סדר מותאם אישית זמין גם, החברה מעריכה כי מסמכי המשלוח יתחיל מתישהו בספטמבר 2017

החוקרים מפתחים כלי שמייצר אנרגיה מהאוויר המזוהםמכשיר חדש מבטיח הבטחת טיהור אוויר מזוהם תוך בניית מימן, אשר ניתן לאחסן כמקור של אנרגיה נקייה.


צוות של שני בתי ספר בלגיים, אוניברסיטת אנטוורפן וחוקר באוניברסיטת לוזובאן, גילה תהליך שניתן לטפל בו בשני נושאים משונים - הצורך להפחית את זיהום האוויר ואת מקורות האנרגיה הנקיים - עם ננו ואור שמש


זיהום האוויר הוא אחד הרוצחים הדוממים הגדולים ביותר בזיהום המודרני, ולמרות שאנו רואים התקדמות לעבר מקורות אנרגיה נקיים, דלק ומנועים נקיים יותר, אשר מסומנים היטב לעתיד לטווח ארוך, עדיין עלינו להזדהם הפתרון נחוץ כדי להסיר את האוויר אין מחסור ברעיונות ובפרויקטים ביתאיים להפחתת זיהום האוויר, כולל פולסים ענקיים, המזהמים זיהום בתכשיטים, ציוד זנב שהוא מעלה לריקבון בדיו, אופניים שהם זיהום אוויר, לוחות עשן ולהפחית את הערפל, אבל הפיתוח של בלגיה החדשה יכולה להיות שני אוויר טיהור fr


לדברי צוות פיתוח תהליך זה, ננו המשמשים קרום המכשיר כזרז הם למעשה אותו, אשר השתמשו כדי להסיר מימן הראשון מן המים. עם זאת, חוקר מדעי פרופ 'סאמי Verbrucken אומר כי השימוש רק זה סוג של חומר לא ניתן לייצר מימן מן האוויר מזוהם, אבל זה גם "יעיל יותר". התקן הלוח הוא מודל קטן למדי, רק כמה סנטימטרים רבועים בגודל, אבל עם כמה שיפורים נוספים זה יכול בסופו של דבר להיות המורחבת כדי "ליישם את תהליך התיעוש".


"השתמשנו במכשיר קטן עם שני תאים מופרדים על ידי קרום, האוויר ניקה מצד אחד, גז מימן עשוי משברים של מוצרים פירוק.מימן גז ניתן לאחסן ומאוחר יותר כמה אוטובוסים מימן יכול לשמש דלק. - פרופ 'סמי ורברוקן (אנטוורפן / קו ליון)


תהליך זה משתמש באור השמש כמו קלט האנרגיה של המכשיר, אשר נקרא "All-Gas חינם phothemical Cell", אשר ממירה זיהום ביולוגי נדיף לתוך פחמן דו חמצני photodo, ואילו גז מימן בקתודה מיוצר גם.


"ללא יישום של כל הטיה חיצונית, מזהמים אורגניים התפוררו והפיקו גז מימן במאמנים שונים של המוט, מוביל המערכת עובד בצורה היעילה ביותר עם מזהמים אורגניים בגז.בנוכחות חמצן, התא הוא פחות יעיל, אבל עדיין photocrons גדול מיוצרים, התא ניתן לרוץ על אוויר מזוהם אורגני. "- Cheamsusham 7/2017

תהליך זה וחומרים יכולים להיות מותאמים מספיק לשימוש בקנה מידה תעשייתי מתישהו, אבל החוקרים מדברים על העתיד שבו זיהום האוויר הוא כוח של אנרגיה ולא סינכרון כוח חששות בריאותיים גדולים. מקורות פוטנציאליים נוצרים. מכתב מלא עבור כולם זמין במגזין כימיה, "גז מימן גז קציר מפני זיהום אוויר עם תא גז PV תא הוגן"


חדשנות קטנה יכולה להיות השפעה משמעותית על זיהום האוויר בבלגיה, החוקרים יצרו מכשיר שמשתמש באור השמש כדי לטהר את האוויר המזוהם לייצר גז מימן אנרגיה שניתן לאחסן ולהשתמש באנרגיה יכול.


פרופ 'סמי ורגרגן מ"ביואנגינרינג "באוניברסיטת אנטוורפן, מדעי החיים, אמר:" אנחנו מוסיפים את שני המכשירים למכשיר אחד ". "ייצור מימן וטיהור אוויר בצד אחד".


Verbrujnis עבד עם שתי קבוצות של חוקרים אשר בודקים באופן עצמאי את שתי התהליכים במשך שנים. באוניברסיטת אנטוורפן, מדענים היו ניסויים בשילוב של אנרגיית האור של ננו בדרכים שונות כדי לטהר את האוויר. באוניברסיטה של ​​לאובן, צוות נוסף עבד על תא דלק קטן המכיל קרום, אשר יכול לייצר גז מימן עם מים. [בתמונות: המקומות המזוהמים ביותר בעולם]עכשיו, שתי הקבוצות יש להוסיף המומחיות שלהם כדי להפוך את המכשיר החדש, אשר יכול לנקות אוויר דחוס באותו זמן וליצור אנרגיה.


החוקרים מתמקדים באוויר מזוהם עם תרכובות אורגניות בלתי יציבות (FOC), שהן מולקולות קטנות המיוצרות על ידי כימיקלים בדבקים, ריפוד, שטיח, מכונת צילום, נוזל ניקוי ועוד. בריכוז הולם, VOC עלול לגרום לכאבי ראש רציניים, גירוי בעיניים, סחרחורת, אפילפסיה של בחילות ואסטמה.


על פי EPA, חלקיקים קטנים באוויר יכולים להיות מעורבים באוויר על ידי מבנים מקורה, אשר, על פי EPA, ניתן לכלול במפעלים חדשים בגובה רב המייצרים מוצרים כמו צבע ושטיחים.


"חולים יכולים לגרום למחלה הנקראת תסמונת בניין", verbrugenside


התא האופייני הוא ריבוע עם שטח פעיל אשר מודד על 0.4 אינץ '0.4 אינץ' (1 ס"מ 1 ס"מ). בצד אחד של המכשיר, הצינור מונע אוויר מזוהם בתא. לכסות את הממברנה שטופלו באור קל זרז אור טבעי